İade ve Değişim
 

  • Ürünüm eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

Ürün kutudan eksik çıkarsa kargo sorumlusundan tutanak tutmasını isteyebilir ya da siparişi teslim almayabilirsiniz. Bu durumda lütfen 0544 830 40 50 irtibat numaralarımızdan bizi arayarak durumu bildiriniz.

 
  • Yanlış ürün gelirse ne yapmalıyım? 

Yanlış ürün gönderildiğinde lütfen siparişi teslim alın 0544 830 40 50 irtibat numaralarımızdan bizi arayarak durumu bildiriniz. 

 
  • Ürün kırıksa ya da ambalaj hasarlıysa ne yapmalıyım? 

Ürün kutudan kırık ya da hasarlı çıkarsa kargo sorumlusundan tutanak tutmasını isteyebilir ya da siparişi teslim almayabilirsiniz. Bu durumda lütfen 0544 830 40 50 irtibat numaralarımızdan bizi arayarak durumu bildiriniz.

 

  • Ürün hasarlı ise ne yapmalıyım?                                                                                                       

Ürününüz hasarlı ise kargo sorumlusundan tutanak tutmasını isteyebilir ya da bizi 0544 830 40 50 irtibat numaramızdan arayabilirsiniz. Üründe kullanıcı hatası sebebiyle bir hasar oluşursa tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.

 

  • Ürünlerin değişim ve iade süresi ne kadardır?                                                                                   

Ürünlerde değişim ve iade süresi 7 gündür.Ürününüzü teslim alırken, kargo sorumlusundan tutanak tutmasını istemeniz ve üründeki iade ya da değişim talebinize neden olan sorunu bir yazıyla tarafımıza ulaştırdığınız takdirde ürün iade/değişim yapılacaktır.Ürün iade ve değişimlerinde kargo ücreti müşterilerimize aittir. 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR