Teslimat Koşulları

 

 • Siparişim ne zaman yerine ulaşır?

Siparişiniz onaydan sonra 1 - 3 iş günü içinde adrese teslim edilir. Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, pandemi, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması,...vb) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

 

 • Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişinizi whatsapp hattımıza 'Siparişimin durumunu öğrenmek istiyorum' şeklinde mesaj atarak bilgi alabilirsiniz.Pazar günleri hariç mesai saatleri arasında 0544 830 40 50’den bilgi alabilirsiniz. 

 

 • Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Lütfen ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Sağlam olmayan ambalajı teslim almayınız. Kırık ve hasar görmüş ürünler için ise kargo sorumlusundan resimli tutanak tutturunuz.

 

 • Teslimat anında veya sonrasında herhangi bir bedel ödeyecek miyim?

Siparişinizi oluştururken kargo ücretsiz kampanyamızdan faydalanıyorsanız hiçbir ücret ödemezsiniz. Ancak ödeme yöntemlerinden kapıda ödemeyi tercih etmişseniz ilgili ödemeyi yaparsınız.

 

 • Teslimat anında ben yoksam sipariş kime teslim edilir?

Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir. 

 

 • Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişiyi değiştirebilir miyim?

Siparişiniz kargoya verildikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir. Ancak sipariş onay sürecindeyken bize 0544 830 40 50 numarali irtibat numaramızdan ulaşarak ya da [email protected] mail adresimize değişiklikle ilgili mail atarak değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.

 

 • Teslimatta gecikme olduğunda ne yapmalıyım?

"Siparişlerim"e tıklayıp sipariş durumunuzu kontrol ediniz. Eğer siparişinizin teslim edilmesi 1-3 iş günü dışındaysa, Pazar günleri hariç mesai saatleri arasında 0544 830 40 50 den bilgi alabilirsiniz 

 

 • Dağıtım ağınız tüm Türkiye'yi kapsıyor mu?

10ayerkekgiyim.com’dan tüm Türkiye'ye teslim edilmek üzere sipariş verebilirsiniz. 

 

 • Yurt dışına sipariş verebilir miyim?

Evet yurtdışına sipariş verebilirsiniz. Yurtdışı siparişleriniz PTT Kargo ile gönderilmektedir.

 

 • Siparişimi onayladıktan sonra vazgeçtim, nasıl iptal ettirebilirim?

Siparişinizin iptalinde iade prosedürleri geçerlidir. 

 

 • Siparişimin içeriğinde değişiklik yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim?

Sipariş kargoya verildikten sonra içeriğinde değişiklik yapılamamaktadır. Siparişinizi iptal edip yeni bir sipariş verebilirsiniz. Eski siparişinizin iptali için değiştirme ve iade prosedürleri geçerli olacaktır. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR